articles

Úvod 2010/2011 Fotbal na EOA
Fotbal na EOA

Závěr školního roku opět patřil fotbalu. Dne 28. června 2011 se na Městském stadionu uskutečnil již sedmý ročník fotbalového turnaje Evropské obchodní akademie Děčín, tentokrát v režii projektového týmu 3. S.

V úterý se před osmou hodinou ranní sešlo na stadionu 17 týmů a mnoho jejich fanoušků a dalších diváků. V úvodu proběhla kontrola všech účastníků, hráči byli seznámeni s pravidly a byli představeni rozhodčí. Pak už se zahájily první zápasy obou základních skupin. Během těchto soubojů se o postavení nerozhodlo a tak vše zůstalo až na poslední duely.

Další částí turnaje byly vyřazovací zápasy, v nichž došlo i na penaltové rozstřely, přes které do finále postoupili ti úspěšnější.

Závěr patřil vyhlášení vítězů v kategoriích dívek a chlapců a nejlepších hráčů.

Na třetích příčkách se umístili jak děvčata, tak chlapci z 2. S, druhá místa obsadili dívky ze 4. E a chlapci ze 3. S. Vítězi dne se v obou kategoriích stali profesorské týmy. Nejlepší hráčkou byla vyhlášena paní profesorka Lenka Grohová a nejlepším hráčem Otto Bezchleba.

Všem oceněným srdečně blahopřejeme, divákům děkujeme za podporu a těšíme se na příští ročník fotbalového turnaje EOA.