articles

Úvod 2010/2011 Turnaj v malé kopané
Turnaj v malé kopané

IV. ročník turnaje v malé kopané o putovní pohár primátora statutárního města Děčín Františka Pelanta se uskutečnil dne 12. května 2011 na Městském stadionu Děčín.

Této sportovní události se zúčastnilo celkem devět škol, jejichž týmy sehrály utkání ve třech skupinách. Nejlepší tým z každé skupiny postoupil do finále.

Konečné pořadí fotbalového dne tedy bylo:

1.     SŠEaS Ústí n. L.

2.     SPŠSaD Děčín

3.     SOŠ Dělnická, Děčín

Putovní pohár primátora statutárního města Děčín Františka Pelanta získala SPŠSaD Děčín, přestože obsadila celkové 2. místo. Důvodem je účast ústecké školy jako hosta tohoto turnaje.

Vítězem I. ročníku byla OA Rumburk, ve II. ročníku zvítězila EOA Děčín a ve III. ročníku SPŠSaD Děčín.

Družstva na 1. – 3. místě získala poháry, které do turnaje věnoval primátor statutárního města Děčín.

Všechna zúčastněná družstva obdržela od pořadatele – SŠŘaS Ruská, Děčín  - dort ve formě fotbalového míče.

I když se týmu EOA letos nepodařilo dosáhnout na příčky nejvyšší, děkujeme zúčastněným za pěkné sportovní výkony a věříme, že v příštím ročníku bude stát fotbalové štěstí i při nás.