articles

Úvod 2010/2011 JMC 2011: „ EOA opět BĚHÁ maratón“
JMC 2011: „ EOA opět BĚHÁ maratón“

Letošní závody v již tradičním běžeckém maratónu se uskutečnily na Lidickém náměstí v Ústí nad Labem.

Na trať se postavil také tým závodníků z naší školy, který trať absolvoval v tomto pořadí:

10ČAPEK DOMINIK  00:14:18

Maratón byl náročný a konkurence byla opět velká.

I přes obavu…“Jak to asi všechno dnes dopadne?“, se kterou nastupovali běžci EOA na start, předvedl náš tým skvělé výkony a doběhl do cíle v celkovém čase 02:57:00.  Byl to velice zdařilý výsledek, a tak jsme i tentokrát uspěli. EOA obsadila v této náročné soutěži krásné 4. místo.

Protože je tento závod především závodem kolektivním, děkujeme také za podporu studentům Janě Luxíkové a Michalu Horčičkovi, kteří svým povzbuzováním během závodu drželi naše běžce v perfektní psychické kondici a pomohli jim tak dosáhnout tohoto výborného výsledku.

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na Vaši účast i podporu také v příštím roce.